no-img
طراح شید من

توپوگرافی کلیه مناطق تهران | دانلود فایل های معماری و شهرسازی | طراح شید


طراح شید من
آخرین آموزش ها
اطلاعیه های سایت

گزارش خرابی لینک
اطلاعات را وارد کنید .

ادامه مطلب

ZIP
توپوگرافی کلیه مناطق تهران
امتیاز 5.00 ( 1 رای )
zip
اسفند ۵, ۱۳۹۵
4 مگابایت
فایل اتوکد
۴,۰۰۰ تومان
۴,۰۰۰ تومان – خرید

توپوگرافی کلیه مناطق تهران


یکی از بزرگترین سوالات طرح های شهرسازی بدست اوردن توپوگرافی مناطق مختلف هست که در این فایل توپوگرافی کلیه مناطق تهران آمده است میتونید استفاده کنید:

در معنای وسیعتر، از مکان‌نگاری به طور کلی می‌توان برای نمایش جزئیات محلی، نه تنها نمایش برجستگی‌ها بلکه نمایش گستره گیاهی، عوارض طبیعی و اجسام و ویژگی‌های ساخته شده توسط انسان و حتی نمایش جزئیات مکانهای تاریخی و فرهنگی استفاده کرد.
استفاده از مکان‌نگاری قدیمی، هنوز هم در اروپا با عنوان کارهای مطالعاتی و تحقیقاتی رایج است.

در توپوگرافی به صورت خاص کارهایی از قبیل ضبط برجستگی‌های زمین و یا سطح زمین (دشت‌ها) و با تصویربرداری و کیفیت سه‌بعدی و به صورت خاص برای مطالعه دقیق و دقیق شدن بر شکل زمین انجام می‌شود و به همین علت، مکان‌نگاری با عنوان جغرافیای اندازه‌گیری تصویری شناخته می‌شود.
به تحقیق بر روی شکل سطح زمین، ویژگی‌های سیارات، بدن انسان و … به وسیله تصویر برداری یا نقشه‌برداری صورت می‌گیرد. همچنین در این روش علمی شرحی برای تحقیق از سطح مورد نظر و ویژگی‌های آن سطح همراه با توصیف آن در نقشه به کار می‌رود.

به علت ساختار پیچیده آن، اغلب اوقات به عنوان عامل گرافیکی‌ای در نظر گرفته می‌شود که توانایی تصویر برداری از تغییرات سطح زمین در اثر عوامل طبیعی و نقشه‌برداری از آن را به روشهای مختلف از جمله خطهای نقشه برجسته و سایه‌های برجستگی‌ها، داراست.

در عصر حاضر این نسل نوین مکان‌نگاری با استفاده از انبوهی از اطلاعات به صورت الکترونیکی بکار گرفته می‌شود.تصاویر پیش نمایش


توپوگرافی کلیه مناطق تهران-1
توپوگرافی کلیه مناطق تهران-1
توپوگرافی کلیه مناطق تهران-1
توپوگرافی کلیه مناطق تهران-1
ads

درباره نویسنده

امید ابوالحسنی 64 نوشته در طراح شید من دارد . مشاهده تمام نوشته های

دیدگاه ها


پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *