no-img
طراح شید من

درباره ما | طراح شید من


طراح شید من
آخرین آموزش ها
اطلاعیه های سایت

صفحه جدا

درباره ما


به دنیا نیامده ایم که همه کارها را انجام دهیم، آمده ایم که کاری انجام دهیم و پیداست که وقتی با هم باشیم کارهای بزرگ تری انجام می دهیم. راز و رمز تشکیل تیم ها و انجام کار گروهی موفق در باور به “هوش جمعی” نهفته است و این که باور داشته باشیم:

هیچ یک از ما به اندازه همه ی ما هوشمند نیست

طراح شید سال ۱۳۹۵ با هدف به وجود آوردن محلی مطمئن برای یادگیری با تیمی قدرتمند و آگاه آغاز به کار کرد. هدف این گروه پر کردن خلاء بین محیط آموزشی و محیط کاری بود. زیرا که دانش آموختگان مراکز آموزشی کشور با داشتن علم تئوری خوب، قادر به فعالیت در شرکت ها و سازمان ها نیستند. در واقع هدف، آموزش این دانش آموختگان و صد البته علاقه مندان به دنیای طراحی برای لذت بردن از طراحی و علم کاربردی جهت استفاده در محیط کار هستش.

نه تنها کسانی که در طراح شید مشغول به فعالیت هستند، بلکه تمامی کسانی که مخاطب این سایت هستند در گروه بزرگ طراح شید جای دارند. ما همگی به این هدف می اندیشیم که در کنار یکدیگر بزرگترین کارها را انجام دهیم و  به همدیگه کمک کنیم تا روز به روز رشد کنیم. رشد هر کدوم از ما یعنی رشد یک گروه و این باور وجود داره که ما طراح شیدی ها قلبمون واسه تیممون می زنه!

ما با داشتن مجموعه ای از افراد توانمند این باور را ایجاد کرده ایم که:

“جایگزینی نیست…”

برای اینکه با ما در تماس باشید یا ایرادات و نظرات و پیشنهادات خودتونو به ما برسونید میتونید از راه های زیر استفاده کنید:

ایمیل: info@tarahshid.com

کانال تلگرام: https://t.me/tarahshid

سایت اصلی: http://tarahshid.com

شماره تماس: ۰۲۱۴۴۳۳۶۹۵۴

آدرس مجموعه طراح شید: تهران – خیابان اشرفی اصفهانی (شمال به جنوب) – بعد از اتوبان نیایش – خیابان کمالی – خیابان نسیم – کوچه آزاده – پلاک ۴ – طبقه ۵ – واحد ۱۴

این وبسایت متعلق به امید ابوالحسنی و سجاد ابوالحسنی بوده و برای ارتباط مستقیم با آقای ابوالحسنی میتونید با ایمیل ایشون در ارتباط باشید.

بخش طراح شید من وب سایتی برای دانشجویان علاقه مندان به طراحی می باشد که میتوانند به راحتی و با سرعت بالا و همچنین قیمت مناسب و پایین فایل های موردنیاز خود را خریداری کرده و با کیفیت و سرعت بالا دانلود کنند . از جمله فایل هایی که در این بخش برای دانلود قرار می گیرد شامل فایل ها با فرمت هایی از جمله ورد ، پاورپوینت ، اکسل ، پی دی اف ، تکست ، سی پی پی و .. می باشد

این بخش از مجموعه ی طراح شید کار خود را در تاریخ ۱۰ اسفند ۱۳۹۵ و با قدرت آغاز کرده و امیدوار است بتواند با ارائه خدمات مناسب و در شان مخاطبان بزرگ طراح شید بار دیگر کیفیت بالای ارائه خدمات را نشان بدهد. در این راستا از شما طراح شیدی های عزیز خواهشمندیم با نظرات خودتون و ارائه پیشنهادات و انتقادات ما رو در بهبود هر چه بیشتر طراح شید من یاری بدید.